Energinio naudingumo sertifikavimas ir darbų kaina

Energinio naudingumo sertifikavimas sudėtingas skaičiavimas, kurį gali atlikti ekspertas turintis licenciją ir patirtį tokiame darbe. O energinio naudingumo sertifikato kaina priklauso nuo darbų atlikimo laiko, pastato konstrukcijos, reikalingos pastato klasės.

Pastatų  energinio naudingumo sertifikavimas, kaina

Energinio naudingumo sertifikavimo eiga, paslaugos užsakymas yra nesudėtingas procesas, užsakovui reikia pristatyti pastato kadastrinę bylą, registro cento išrašą ir keturias pastato nuotraukas iš visų pusių. Ekspertas gavęs šiuos dokumentus, peržiūri pradinę informaciją ir susisiekia su užsakovu tolimesniam darbų derinimui. Tolimesnius veiksmus atlieka sertifikuotojas.  Pastato savininkui reikės atsakyti ekspertui į tokius dažniausius klausimus, kokie sudėti langai pastate, kaip ruošiamas karštas vanduo, kokia pastato šildymo sistema, ar pastas apšiltintas ir kitus klausimus. Visa kita ekspertas suskaičiuos kompiuterinės programos pagalba ir išduos Jums pastato energinio naudingumo sertifikatą. Pastato energinio naudingumo sertifikatas galios ilgai, tai yra 10 metų. Pastato sertifikatus su nurodyta energinio naudingumo klase užsakinėja statinių savininkai, norėdami parduoti pastatus, sertifikato reikalauja notaras. Nuo 2013 metų parduodant namus, sodybas ir kitos paskirties pastatus reikia turėti pastato sertifikatą. Neturint šio dokumento, notaras negalės įvykdyti pirkimo-pardavimo ir kitų notarinių sandorių. Tai pat sertifikatas privalomas priduodant naujos statybos statinius, priduodant pastatą Valstybinei statybos inspekcijai turėsite priduoti pastato energinio naudingumo sertifikatą su nurodyta privaloma klase. Jeigu statybos leidimas išduotas po 2006 metų sausio 4 dienos, jums reikės pasiekti bent C klasę. Po 2014 metų sausio 1 d., išduotiems statybos leidimams, pastatui privaloma B klasė. Po 2016 metų lapkričio 1 dienos privaloma A energinio naudingumo klasė. Po 2018 metų sausio 1 dienos A+, o jau nuo 2021 metų sausio 1 dienos pastatams privaloma A++ energinio naudingumo klasė.

Senos sodybos energinio naudingumo sertifikavimo kaina

Taigi dabar plačiau apie energinio naudingumo sertifikato kainas. Senos sodybos pastato energetinio naudingumo sertifikavimo kaina 2022 metais, nuo 100 eurų. Kuo pastato didesnis plotas tuo didesnė sertifikavimo kaina. Jeigu pastate yra šildomos patalpos: rūsys, pirmas aukštas, mansarda ar antras aukštas, tokio pastato sertifikavimas bus brangesnis, apie 150 Eur.

Energinio naudingumo sertifikavimo kaina C, B klasės pastatams

Tokios klasės pastatus sertifikuoti yra sudėtingiau ir užima daugiau laiko, taigi tokių pastatų sertifikavimo kaina prasideda nuo 120 Eur. Energinio naudingumo sertifikatas išduodamas per 2-5 dienas.

Energinio naudingumo sertifikavimo kaina A, A+ ,A++ pastatams

Tokių pastatų energinio naudingumo sertifikavimo kaina nuo 180 Eurų. Tiksliau kainą nustatome, peržiūrėję pastato projektą ir kadastrinę bylą. A, A+, A++ pastatų sertifikavimo laikas 5-10 dienų. Jeigu reikia sertifikuoti greičiau, informuokite.

Stengiamės pasiūlyti geriausią kainą rinkoje ir kuo trumpesnį paslaugos atlikimo terminą.

3 komentarai. Leave new

  • Noriu atlikti energetini sertifikata

    Atsakyti
  • Laba diena,

    reikalingas energetinio naudingumo įvertinimas sodo namui. Plotas 83,9; name nustatytas krosninis šildymas, kadangi yra židinys. Perkame su paskola. Notarė minėjo, jog sertifikatas yra reikalingas. Tačiau kiek konsultavausi su vertintojais, visi sako, jog sodo namams neprivaloma. Ką rekomenduotumėte Jūs? Namas perkamas su tikslu remontuoti ir gyventi.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Call Now Button